طراحی سایت

درباره ما

شرکت ویما در سال 1353 تأسیس گردیده است. این شرکت در طی سالیان متمادی همگام با توسعه صنعت ساختمان و تحولات جهانی آن، سیاست کلان خود را بر پایه توسعه روش های نوین ساخت و ساز، پیش ساختگی، صنعتی سازی و استفاده از مصالح و فناوری های نو قرار داده است. اخذ گواهینامه رتبه 1 صلاحیت پیمانکاری (ابنیه) از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و نیز اخذ رتبه سیمین از مرکز ملی رتبه بندی ایران، اخذ گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاری از اداره کار و امور اجتماعی و عضویت در انجمن صنفی شرکت های مهندسی و پیمانکاری نفت و گاز و پتروشیمی APEC و سایر نهادهای صنفی و تخصصی در جهت ارتقاء خدمات قابل ارائه و توسعه کاربرد فناوری های نو در صنعت ساختمان بوده است.
امروزه شرکت ویما پیشگام در ارائه راه حل های یکپارچه به صورت پی_تا_کلید و EPC در اجرای پروژه های عمرانی سریع ساخت می باشد. شرکت ویما با بکارگیری شیوه های نوین ساخت و ساز، سازگار با محیط زیست و متناسب با نیاز کارفرمایان، در کوتاه ترین زمان، ساختمان، محوطه و تأسیسات زیربنایی مورد نیاز پروژه های عمرانی را احداث و تحویل می نماید.

شرکت ویما در اجرا و انجام پروژه های سیویل و اجرای پروژه های بزرگ ساختمانی به عنوان پیمانکار اصلی در حوزه های مختلف از جمله نفت و گاز، شهرسازی و انجام پروژه های ملی به قابلیت ها و دستاوردهای مهمی نائل آمده است.
شرکت ویما در زمینه ایجاد کمپ های اداری و مسکونی، ساخت ساختمان های صنعتی و تجهیزکارگاه پروژه های بزرگ عمرانی، حدود 50 پروژه را در ده سال اخیر اجرا نموده و تحویل داده است. کیفیت اجرای این پروژه ها موجب ارتقاء وجهه ی پیمانکاران بزرگ نزد کارفرمایان آنها گردیده است.
انجام پروژه های تجهیزکارگاه پروژه های عمرانی بزرگ و ملی در داخل و خارج کشور، ضمن ارائه محیطی دلپذیر برای کارکنان مستقر در سایت، موجب "شروع به موقع، قدرتمند و حرفه ای" پروژه های کارفرمایان این شرکت می گردد.
توجه ویژه به نیروی انسانی، کیفیت محصولات، انضباط مالی و نظام اطلاعاتی پیشرفته، هم گامی و هم راستایی با تکنولوژی های نوین و به روز دنیا از راهبردهای (استراتژی های) اصلی شرکت ویما به شمار می آید.
همکاری با فعالین داخلی و خارجی صنعت ساختمان در اشاعه فناوری های نو و مدرن، ارتقاء و همسویی با استانداردهای بینﺍلمللی، رفع موانع و مشکلات کاربرد فنﺁوری های نوین ساختمانی از سیاست های اصلی شرکت ویما محسوب میﮔردد.
درک نیازهای واقعی مشتریان، تأمین آن و جلب رضایت آنها، همبستگی و پیوستگی موفقیت شرکت با رشد و بالندگی منابع انسانی، حفاظت از محیط زیست، نوآوری، زیبایی، هماهنگی برای ارتقاء کیفیت زندگی انسان ها، احترام به انسان ها و ارتقاء استانداردهای ملی با استفاده از فناوری های نو از اهداف اصلی و چشم اندازهای کلان این شرکت بوده و تلاش و کوشش برای رسیدن و تحقق این مهم سرلوحه ی فعالیت های مدیریت و کارکنان شرکت ویما میﺑاشد.
شرکت ویما در دهه اخیر در زمینه طراحی، تأمین مصالح و اجرای ساختمان ها و تأسیسات زیربنایی تجهیزکارگاه پروژه های بزرگ عمرانی به لحاظ کیفیت، زمان و هزینه، دستاوردهای مهمی داشته است.
شرکت ویما جهت توسعه و تکمیل زنجیره کاربرد فناوری های نوین ساختمانی، فعالیت های خود را در سه شاخه اصلی متمرکز کرده است:
1- صنعت:
کارخانه ویما در زمینی به مساحت 25 هکتار در منطقه شهریار تهران واقع شده است. کارخانه با دارا بودن زیرساخت های مورد نیاز، بستر مناسبی جهت پیش ساختگی، کاهش زمان و هزینه ها و ارتقاء کیفیت ساخت محصولات و ساختمان های پیش ساخته فراهم آورده است.
خطوط تولید ساختمان های پیش ساخته، شرکت ویما را پیشتاز در کیفیت، سرعت و ارائه خدمات در صنعت ساختمان قرار داده است.
2- پیمانکاری:
اجرای ده ها پروژه سیویل و ساختمانی تحویل شده در سال های اخیر و در زمان های بسیار کوتاه و با کیفیت ممتاز، دستاورد فعالیت های پیمانکاری شرکت ویما می باشد. اکثر این پروژه ها در کمتر از زمان های قراردادی و با رضایت کارفرمایان این شرکت به اتمام رسیده و تحویل گردیده است.
شرکت ویما هیچ پروژه ی ناتمام و رهاشده در سوابق فعالیت های پیمانکاری خود ندارد.
استفاده از فناوری های نو در مصالح و روش های طراحی و اجرای سریع پروژه ها، ویما را در زمره پیشروان فعالیت های سیویل، صنایع ساختمانی و کمپ سازی قرار داده است.
3- بازرگانی:
شرکت ویما جهت تکمیل زنجیره تأمین و کاربست مواد و مصالح و روش های نوین ساخت، اقدام به ایجاد واحد بازرگانی نموده است. واحد بازرگانی شرکت در زمینه اخذ نمایندگی و انتقال فناوری تولیدکنندگان برتر محصولات ساختمانی و نیز واردات مواد و متریال، بر پایه فناوری های نوین، فعالیت می کند.