طراحی سایت

ساختمان های پیش ساخته و مدولار

ساختمان های مدولار و پیش ساخته، ساختمان هایی ایمن، مقاوم، مقرون به صرفه و با بهره وری انرژی بالا هستند. این ساختمان ها، علاوه بر دقت ساخت، سادگی مونتاژ و سهولت نگهداری، در صورت نیاز، امکان دمونتاژ و نصب مجدد را داشته و در کوتاه ترین زمان، محیط کار و زندگی راحتی برای بهره بردار فراهم می کنند. این ساختمان ها برای مصارف دائمی نیز کاربرد داشته و با تغییرات اندکی فضای زیبا، پردوام و مطبوعی را متناسب با کاربری آنها تأمین می کنند.
تیم تحقیق و توسعه شرکت ویما، با استفاده از جدیدترین نوآوری های صنعت ساختمان در تمامی فرآیندهای ساخت، راه حلی سازگار با محیط زیست ارائه می دهد. ویما در زمینه بهینه سازی و مدیریت مصالح و انرژی، به موفقیت های چشم گیری دست یافته است. ساختمان های پیش ساخته و مدولار ویما بر مبنای نیاز کاربردی و شرایط اقلیمی و مطابق با بودجه هر کارفرما طراحی میﺷوند، در عین حال این شرکت قابلیت تولید انبوه و صنعتی آنها را نیز دارا می باشد.
طراحی مدولار اجزای ساختمان که قابلیت مونتاژ، دمونتاژ و ترکیب های متنوع و مکرر را دارند، انعطاف پذیری بالایی در تأمین نیازمندی های مختلف کارفرمایان فراهم می آورد.
طراحی، تولید انبوه و صنعتی این گونه محصولات مطابق با آیین نامه ها و استانداردهای ملی و بین المللی انجام میﮔیرد. علاوه بر این، سیاست های سخت گیرانه کنترل کیفیت این شرکت، به همراه برتری در توان فنی و اجرایی تولید و برنامهﺭیزی و نیز پشتیبانی کارآمد، محصولی ممتاز را در حداقل زمان عرضه میﺩارد.